سلام . به وبلاگ من خوش آمدید . در صورت نیاز جهت ارتباط کاری و مشاوره و کار در زمینه آهنگسازی ، تنظیم آهنگ ، نظارت برضبط و همچنین آموزش خصوصی سنتور میتوانید با شماره تلفن 09123225793 تماس حاصل نمائید ........متشکرم هنری( موسیقی) {{ وبلاگ شخصی جمشید آقایی }}
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
هنری( موسیقی) {{ وبلاگ شخصی جمشید آقایی }}
آزاد
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 مهر‌ماه سال 1389 توسط جمشید آقایی | 2 نظر

                                                بنام خدا 

 

نوای بینوایی اولین اثر صوتی بود که به همت و سرمایه گذاری دوست هنرمندم مهدی محمدی شاهد انجام گرفت . و زمینه سازی بود در ایجاد آثار بعدی . در این اثر هرچند آثار مکتوب و مشخصی از مرحوم مجد در دسترس نداشتیم . اما سعی کردیم یک تلفیق دلچسپ از گذشته وحال ایجاد نماییم.

دیگر اینکه ، هرچند اولین کار ما بود ولی بواسطه تم های ملایم و قطعات قدیمی آن باعث گردید به نوعی اثری مانده گاری شود چرا که سالها به عنوان موسیقی زمینه متن برنامه خانواده شبکه پنجم سیمای جمهوری اسلامی بود . وحتی شبکه های رادیویی مرتباً ملودیهای آن را پخش میکردند . که بواسطه تنوع ملودی و تدوین مناسب برای پخش و اجرا بود.

جادارد در این لحظه یادی بکنم از دوست هنرمندمان مرحوم داریوش حدادی ، فرزند خلف استاد گرانمایه نصرت الله حدادی که در نواختن تنبک اثر ایجاد شده قبول زحمت نموده بود. روحش شاد و یادش گرامی .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ